SVV roept leden op te doneren voor Deltasport/Cion

donderdag, 28 maart 2019 13:08

Schiedam - De sportkantine van voetbalclubs Deltasport en Cion in Vlaardingen is vanochtend in de vroege uren volledig afgebrand. Twee dagen geleden brak er ook al brand uit. Het bestuur van Schiedamse voetbalvereniging SVV roept haar leden op te doneren voor gedupeerde clubs.

'Dinsdag waren we nog blij dat het met een sisser was afgelopen' schrijft het bestuur van SVV aan SCHIE. 'Er was brand bij de buren, maar deze was snel onder controle en kon daardoor weinig schade aanrichten. Tot onze verbijstering brak er echter vannacht opnieuw brand uit. Dit keer was het prijs. De volledige kantine waar twee Vlaardingse voetbalverenigingen gebruik van maken, werd volledig in de as gelegd.'

'Wat een enorme strop voor Deltasport, onze tegenstander in de SuperCup en Cion. Niet alleen de kantine, met daarin de kleedruimtes brandde af, maar ook alle materiaal dat nodig is om überhaupt te kunnen voetballen. We weten als geen ander hoe hard een vereniging een clubgebouw en materialen nodig heeft en we hopen dan ook dat er snel een passende oplossing komt, zodat de rest van het voetbalseizoen voor beide clubs niet onder druk komt te staan. Wij roepen als bestuur van SVV al onze leden op om aanstaande zondag tijdens de thuiswedstrijden te doneren om het leed voor onze Vlaardingse vrienden een beetje te verzachten.'

Foto van Flashphoto.nl: de brand bij Deltasport/Cion 

SVV roept leden op te doneren voor Deltasport/Cion
Advertentie

SVV roept leden op te doneren voor Deltasport/Cion

donderdag, 28 maart 2019 13:08

Schiedam - De sportkantine van voetbalclubs Deltasport en Cion in Vlaardingen is vanochtend in de vroege uren volledig afgebrand. Twee dagen geleden brak er ook al brand uit. Het bestuur van Schiedamse voetbalvereniging SVV roept haar leden op te doneren voor gedupeerde clubs.

'Dinsdag waren we nog blij dat het met een sisser was afgelopen' schrijft het bestuur van SVV aan SCHIE. 'Er was brand bij de buren, maar deze was snel onder controle en kon daardoor weinig schade aanrichten. Tot onze verbijstering brak er echter vannacht opnieuw brand uit. Dit keer was het prijs. De volledige kantine waar twee Vlaardingse voetbalverenigingen gebruik van maken, werd volledig in de as gelegd.'

'Wat een enorme strop voor Deltasport, onze tegenstander in de SuperCup en Cion. Niet alleen de kantine, met daarin de kleedruimtes brandde af, maar ook alle materiaal dat nodig is om überhaupt te kunnen voetballen. We weten als geen ander hoe hard een vereniging een clubgebouw en materialen nodig heeft en we hopen dan ook dat er snel een passende oplossing komt, zodat de rest van het voetbalseizoen voor beide clubs niet onder druk komt te staan. Wij roepen als bestuur van SVV al onze leden op om aanstaande zondag tijdens de thuiswedstrijden te doneren om het leed voor onze Vlaardingse vrienden een beetje te verzachten.'

Foto van Flashphoto.nl: de brand bij Deltasport/Cion 

SVV roept leden op te doneren voor Deltasport/Cion
Advertentie