Advertentie
woensdag, 19 juni 2019 19:21

Camping Where We've Met kan niet doorgaan door tekort aan politiemensen

Schiedam - Zoals we gisteren al meldden gaat de festivalcamping van Where We've Met niet door. De organisatie heeft nu de reden van het schrappen van de camping bekend gemaakt. 

'Door het toevoegen van twee nachten aan ons festival, zou Where We’ve Met in een andere categorie (B-evenement) gaan vallen voor wat betreft de evenementenvergunning.'schrijft Shanna van der Nat,projectleider van Wheere We've Met.  'Er is door ons team onwijs hard gewerkt om de vergunningsaanvraag in orde te krijgen en in de afgelopen weken zijn de gemeente en veiligheidsdiensten bezig geweest om deze aanvraag te beoordelen. Helaas hebben wij deze week het bericht gekregen dat de politie geen capaciteit heeft om een B-evenement te laten plaatsvinden. Dat betekent tot onze grote spijt dat de festivalcamping helaas geen doorgang kan vinden. We zijn nu bezig om een alternatieve activiteit te bedenken voor het mooie terrein waarop de tenten zouden komen te staan.'

Alle mensen die aleen plkje op de festivalcamping hadden gereserveerd krijgen de ticketprijs op hun bankrekening teruggestort.

Shanna: 'Hoewel wij het natuurlijk erg jammer vinden dat we onze droom - het organiseren van een echte festivalcamping - dit jaar niet kunnen laten uitkomen, blijven er natuurlijk nog genoeg activiteiten over om er een topfeest van te maken! En het supergave Dirkzwagerterrein blijft het decor. Het muzikale programma op onze twee podia blijft zoals het is: altijd een feestje! Je kunt nog steeds een koud biertje of een heerlijk kop koffie komen drinken, een hamburger komen eten en een (tafeltennis)balletje komen slaan. En wat dacht je van de Urban Picknick die we dit voor het tweede jaar organiseren?'

Picknicken op zaterdagmiddag, midden in je eigen stad, onder het genot van muziek en de molens op de achtergrond.

Where We've Met vindt plaats op 12, 13 en 14 juli.

Camping Where We've Met kan niet doorgaan door tekort aan politiemensen
Advertentie
woensdag, 19 juni 2019 19:21

Camping Where We've Met kan niet doorgaan door tekort aan politiemensen

Schiedam - Zoals we gisteren al meldden gaat de festivalcamping van Where We've Met niet door. De organisatie heeft nu de reden van het schrappen van de camping bekend gemaakt. 

'Door het toevoegen van twee nachten aan ons festival, zou Where We’ve Met in een andere categorie (B-evenement) gaan vallen voor wat betreft de evenementenvergunning.'schrijft Shanna van der Nat,projectleider van Wheere We've Met.  'Er is door ons team onwijs hard gewerkt om de vergunningsaanvraag in orde te krijgen en in de afgelopen weken zijn de gemeente en veiligheidsdiensten bezig geweest om deze aanvraag te beoordelen. Helaas hebben wij deze week het bericht gekregen dat de politie geen capaciteit heeft om een B-evenement te laten plaatsvinden. Dat betekent tot onze grote spijt dat de festivalcamping helaas geen doorgang kan vinden. We zijn nu bezig om een alternatieve activiteit te bedenken voor het mooie terrein waarop de tenten zouden komen te staan.'

Alle mensen die aleen plkje op de festivalcamping hadden gereserveerd krijgen de ticketprijs op hun bankrekening teruggestort.

Shanna: 'Hoewel wij het natuurlijk erg jammer vinden dat we onze droom - het organiseren van een echte festivalcamping - dit jaar niet kunnen laten uitkomen, blijven er natuurlijk nog genoeg activiteiten over om er een topfeest van te maken! En het supergave Dirkzwagerterrein blijft het decor. Het muzikale programma op onze twee podia blijft zoals het is: altijd een feestje! Je kunt nog steeds een koud biertje of een heerlijk kop koffie komen drinken, een hamburger komen eten en een (tafeltennis)balletje komen slaan. En wat dacht je van de Urban Picknick die we dit voor het tweede jaar organiseren?'

Picknicken op zaterdagmiddag, midden in je eigen stad, onder het genot van muziek en de molens op de achtergrond.

Where We've Met vindt plaats op 12, 13 en 14 juli.

Camping Where We've Met kan niet doorgaan door tekort aan politiemensen
Advertentie