Advertentie
vrijdag, 16 augustus 2019 09:37

Vijf Molens zoekt vrijwilligers

Schiedam - Senioren-ontmoetingscentrum de Vijf Molens aan de Nieuwe Damlaan zoekt vrijwilligers.

'Bent u op zoek naar een nieuwe uitdaging als vrijwilliger? Vind u het leuk om iets te kunnen betekenen voor de senioren die ons ontmoetingscentrum bezoeken ? Lijkt het u leuk om een dagdeel per week achter het buffet te staan? Neem dan contact op en kom ons team versterken. U bent meer dan welkom!' aldus Ouderenwerker  Anita Breevoort van Seniorenwelzijn.

Ontmoetingscentrum de Vijf Molens is gevestigd aan de Nieuwe Damlaan 818 te Schiedam.

Contactpersoon Anita Breevoort  tel. 06- 23423012 of mail naar: abreevoort@seniorenwelzijn.nl

Vijf Molens zoekt vrijwilligers Foto: Seniorenwelzijn.nl
Advertentie
vrijdag, 16 augustus 2019 09:37

Vijf Molens zoekt vrijwilligers

Schiedam - Senioren-ontmoetingscentrum de Vijf Molens aan de Nieuwe Damlaan zoekt vrijwilligers.

'Bent u op zoek naar een nieuwe uitdaging als vrijwilliger? Vind u het leuk om iets te kunnen betekenen voor de senioren die ons ontmoetingscentrum bezoeken ? Lijkt het u leuk om een dagdeel per week achter het buffet te staan? Neem dan contact op en kom ons team versterken. U bent meer dan welkom!' aldus Ouderenwerker  Anita Breevoort van Seniorenwelzijn.

Ontmoetingscentrum de Vijf Molens is gevestigd aan de Nieuwe Damlaan 818 te Schiedam.

Contactpersoon Anita Breevoort  tel. 06- 23423012 of mail naar: abreevoort@seniorenwelzijn.nl

Vijf Molens zoekt vrijwilligers Foto: Seniorenwelzijn.nl
Advertentie