Advertentie
dinsdag, 28 januari 2020 15:24

'Elk kind doet mee': Leergeld ondersteunde ruim 2.000 kinderen in Schiedam in 2019

Schiedam - Maar liefst 2.050 kinderen in Schiedam maakten afgelopen jaar gebruik van de voorzieningen van Stichting Leergeld Zuid-Holland Midden. Gezinnen met minimale financiële middelen uit 12 verschillende gemeenten konden een aanvraag indienen voor bijvoorbeeld een fiets of Jarige Job verjaardagsbox.

De stichting bereikte daarmee 65 % van de doelgroep in onze stad. In totaal werden er in de 12 gemeenten van Zuid-Holland Midden ruim 10.800 kinderen ondersteund.

Hoewel de stichting liever ziet dat haar ondersteuning niet meer nodig is en geen enkel kind in Nederland in armoede leeft, is ze blij dat ze zoveel kinderen mee kan laten doen. “Ons team, onze leveranciers en alle andere samenwerkingspartners hebben zich met veel energie ingezet om zoveel mogelijk kinderen ruimhartig te ondersteunen. Dank aan iedereen die hieraan heeft bijgedragen”, aldus directeur-bestuurssecretaris, Mark Schutjens.

Op dit moment is Leergeld alweer hard aan het werk om ook in 2020 elk kind mee te laten doen.

Kent u een kind die ondersteuning van Leergeld goed kan gebruiken? Ga dan naar www.elkkinddoetmee.nl voor alle informatie over Leergeld in uw gemeente en voor het indienen van een aanvraag.

'Elk kind doet mee': Leergeld ondersteunde ruim 2.000 kinderen in Schiedam in 2019
Advertentie
dinsdag, 28 januari 2020 15:24

'Elk kind doet mee': Leergeld ondersteunde ruim 2.000 kinderen in Schiedam in 2019

Schiedam - Maar liefst 2.050 kinderen in Schiedam maakten afgelopen jaar gebruik van de voorzieningen van Stichting Leergeld Zuid-Holland Midden. Gezinnen met minimale financiële middelen uit 12 verschillende gemeenten konden een aanvraag indienen voor bijvoorbeeld een fiets of Jarige Job verjaardagsbox.

De stichting bereikte daarmee 65 % van de doelgroep in onze stad. In totaal werden er in de 12 gemeenten van Zuid-Holland Midden ruim 10.800 kinderen ondersteund.

Hoewel de stichting liever ziet dat haar ondersteuning niet meer nodig is en geen enkel kind in Nederland in armoede leeft, is ze blij dat ze zoveel kinderen mee kan laten doen. “Ons team, onze leveranciers en alle andere samenwerkingspartners hebben zich met veel energie ingezet om zoveel mogelijk kinderen ruimhartig te ondersteunen. Dank aan iedereen die hieraan heeft bijgedragen”, aldus directeur-bestuurssecretaris, Mark Schutjens.

Op dit moment is Leergeld alweer hard aan het werk om ook in 2020 elk kind mee te laten doen.

Kent u een kind die ondersteuning van Leergeld goed kan gebruiken? Ga dan naar www.elkkinddoetmee.nl voor alle informatie over Leergeld in uw gemeente en voor het indienen van een aanvraag.

'Elk kind doet mee': Leergeld ondersteunde ruim 2.000 kinderen in Schiedam in 2019
Advertentie