Advertentie
woensdag, 25 maart 2020 19:26

Ahmadi Moslim Jongeren ondernemen ook actie

Schiedam - In deze tijden van de Coronacrisis zijn er diverse initiatieven genomen om hulp te bieden. Ook Ahmadi Moslim Jongeren onderneemt actie. SCHIE sprak met Nabeel Siddiqui van deze organisatie.

Ahmadi Moslim Jongeren is de oudste Islamitische organisatie in Nederland. De organisatie gelooft erin dat de hervormde Islam is geweest en dat de Islam naastenliefde en de dienstbaarheid van de mens hoog in het vaandel zet. Ze zijn actief in Den Haag-Oost, Rotterdam-Zuid, Almere-Poort, Schiedam, Nunspeet, Westervoort en Weert.

‘ Omdat de organisatie hier voor staat is het voor ons een drijfveer geweest om te helpen. We hoorden van veel leden te horen dat ze graag wilden helpen. We hebben besloten om dit via een centraal initiatief te doen en zo georganiseerd hulp kunnen bieden waar nodig’ zegt Nabeel.

Ahmadi Moslim Jongeren biedt hulp aan door boodschappen te halen , het gesprek aan te gaan door middel van telefoongesprekken te voeren en medicijnen op te halen en/of te brengen. ‘Dit is allemaal op individuele basis en daarvoor hebben wij een nummer in het leven geroepen. Ook staan onze leden klaar om andere hand -en spandiensten te doen’. Daarnaast staan al onze lokale organisaties in contact met de voedselbank om daar geld te kunnen doneren en te kunnen helpen met enige diensten die zij nodig hebben.

Ahmadi Moslim Jongeren heeft al veel mensen kunnen helpen. ‘ Waar ik eerst nog langs de deuren ging om te vragen of ik nog boodschappen mee kon brengen omdat ik die toch al ging halen, vragen nu steeds meer mensen naar onze diensten. Mensen zien in dat ze de richtlijnen van het RIVM en de regering serieus moeten nemen’.

Mensen die hulp zouden willen kunnen contact opnemen met:

 Telefoonnummer Nabeel:        06-82012275     

 Telefoonnummer algemeen:    06-23673533     

 email-adres:                          info@ahmadijongeren.nl           

Ahmadi Moslim Jongeren ondernemen ook actie
Advertentie
woensdag, 25 maart 2020 19:26

Ahmadi Moslim Jongeren ondernemen ook actie

Schiedam - In deze tijden van de Coronacrisis zijn er diverse initiatieven genomen om hulp te bieden. Ook Ahmadi Moslim Jongeren onderneemt actie. SCHIE sprak met Nabeel Siddiqui van deze organisatie.

Ahmadi Moslim Jongeren is de oudste Islamitische organisatie in Nederland. De organisatie gelooft erin dat de hervormde Islam is geweest en dat de Islam naastenliefde en de dienstbaarheid van de mens hoog in het vaandel zet. Ze zijn actief in Den Haag-Oost, Rotterdam-Zuid, Almere-Poort, Schiedam, Nunspeet, Westervoort en Weert.

‘ Omdat de organisatie hier voor staat is het voor ons een drijfveer geweest om te helpen. We hoorden van veel leden te horen dat ze graag wilden helpen. We hebben besloten om dit via een centraal initiatief te doen en zo georganiseerd hulp kunnen bieden waar nodig’ zegt Nabeel.

Ahmadi Moslim Jongeren biedt hulp aan door boodschappen te halen , het gesprek aan te gaan door middel van telefoongesprekken te voeren en medicijnen op te halen en/of te brengen. ‘Dit is allemaal op individuele basis en daarvoor hebben wij een nummer in het leven geroepen. Ook staan onze leden klaar om andere hand -en spandiensten te doen’. Daarnaast staan al onze lokale organisaties in contact met de voedselbank om daar geld te kunnen doneren en te kunnen helpen met enige diensten die zij nodig hebben.

Ahmadi Moslim Jongeren heeft al veel mensen kunnen helpen. ‘ Waar ik eerst nog langs de deuren ging om te vragen of ik nog boodschappen mee kon brengen omdat ik die toch al ging halen, vragen nu steeds meer mensen naar onze diensten. Mensen zien in dat ze de richtlijnen van het RIVM en de regering serieus moeten nemen’.

Mensen die hulp zouden willen kunnen contact opnemen met:

 Telefoonnummer Nabeel:        06-82012275     

 Telefoonnummer algemeen:    06-23673533     

 email-adres:                          info@ahmadijongeren.nl           

Ahmadi Moslim Jongeren ondernemen ook actie
Advertentie