Advertentie
Advertentie
vrijdag, 08 mei 2020 12:46

Excelsior'20 nieuwe opleidingspartner Sparta Rotterdam

Rotterdam - Excelsior’20 wordt een nieuwe opleidingspartner van Sparta Rotterdam.

De Schiedamse vereniging is tot medio 2023 verbonden aan de jeugdopleiding van de Rotterdamse eredivisieclub. Het doel van de samenwerking is het versterken van de jeugdopleidingen van de partners en het inspelen op de wensen en behoeften vanuit de verenigingen.

Volgens hoofd jeugd scouting & samenwerkingen Camiel van Hoogstraten van Sparta Rotterdam is Excelsior’20 qua visie, ambitie en ligging een ideale opleidingspartner.

Voorzitter Zoran Nikolic en Dave van der Linde (technische zaken) van Excelsior’20 zeggen uit te kijken naar de aanstaande samenwerking met Sparta Rotterdam. “Deze samenwerking levert voor onze vereniging een mooie kans op om onze jeugdopleiding naar een hoger niveau te tillen. Wij zijn de afgelopen seizoenen veel aan het investeren in onze jeugd en de samenwerking met Sparta is hierbij een waardevolle toevoeging. Wij kijken ernaar uit om gebruik te maken van de kennis binnen de jeugdopleiding van Sparta. Dit levert voor onze eigen jeugdtrainers veel nieuwe leerzame ervaringen op, waar wij als vereniging alleen maar beter van kunnen worden”, zo melden Nikolic en Van der Linde op de website van Sparta Rotterdam.

Advertentie
Advertentie
vrijdag, 08 mei 2020 12:46

Excelsior'20 nieuwe opleidingspartner Sparta Rotterdam

Rotterdam - Excelsior’20 wordt een nieuwe opleidingspartner van Sparta Rotterdam.

De Schiedamse vereniging is tot medio 2023 verbonden aan de jeugdopleiding van de Rotterdamse eredivisieclub. Het doel van de samenwerking is het versterken van de jeugdopleidingen van de partners en het inspelen op de wensen en behoeften vanuit de verenigingen.

Volgens hoofd jeugd scouting & samenwerkingen Camiel van Hoogstraten van Sparta Rotterdam is Excelsior’20 qua visie, ambitie en ligging een ideale opleidingspartner.

Voorzitter Zoran Nikolic en Dave van der Linde (technische zaken) van Excelsior’20 zeggen uit te kijken naar de aanstaande samenwerking met Sparta Rotterdam. “Deze samenwerking levert voor onze vereniging een mooie kans op om onze jeugdopleiding naar een hoger niveau te tillen. Wij zijn de afgelopen seizoenen veel aan het investeren in onze jeugd en de samenwerking met Sparta is hierbij een waardevolle toevoeging. Wij kijken ernaar uit om gebruik te maken van de kennis binnen de jeugdopleiding van Sparta. Dit levert voor onze eigen jeugdtrainers veel nieuwe leerzame ervaringen op, waar wij als vereniging alleen maar beter van kunnen worden”, zo melden Nikolic en Van der Linde op de website van Sparta Rotterdam.

Advertentie