Advertentie
Advertentie
donderdag, 30 april 2020 09:45

SVV schrapt alle activiteiten tot einde seizoen

Schiedam - Tot het einde van dit seizoen zullen er bij SVV geen activiteiten meer plaatsvinden.

Het bestuur van de Schiedamse voetbalclub heeft woensdagavond, na overleg met diverse partijen binnen de vereniging, deze beslissing genomen. Hoewel het nu voor jongeren tot en met 18 jaar wel weer is toegestaan om te gaan sporten zegt het bestuur van SVV op dit moment nog geen onnodige risico’s te willen nemen.

“Wij begrijpen dat dit impact heeft op onze leden maar wij vertrouwen er op dat de genomen keuze begripvol wordt ontvangen”, stelt voorzitter Pim Koning. De club gaat nu aan het werk om klaar te zijn voor het nieuwe seizoen. De club gaat in de tussentijd de leden via de diverse kanalen op de hoogte houden van de ontwikkelingen.

Advertentie
Advertentie
donderdag, 30 april 2020 09:45

SVV schrapt alle activiteiten tot einde seizoen

Schiedam - Tot het einde van dit seizoen zullen er bij SVV geen activiteiten meer plaatsvinden.

Het bestuur van de Schiedamse voetbalclub heeft woensdagavond, na overleg met diverse partijen binnen de vereniging, deze beslissing genomen. Hoewel het nu voor jongeren tot en met 18 jaar wel weer is toegestaan om te gaan sporten zegt het bestuur van SVV op dit moment nog geen onnodige risico’s te willen nemen.

“Wij begrijpen dat dit impact heeft op onze leden maar wij vertrouwen er op dat de genomen keuze begripvol wordt ontvangen”, stelt voorzitter Pim Koning. De club gaat nu aan het werk om klaar te zijn voor het nieuwe seizoen. De club gaat in de tussentijd de leden via de diverse kanalen op de hoogte houden van de ontwikkelingen.

Advertentie