Advertentie
Advertentie
zondag, 31 mei 2020 22:59

Dansschool gaat lesgeven op veld Excelsior '20

Schiedam - Een mooie samenwerking in Schiedam: vanaf dinsdag 2 juni zal de Ballet- en dansstudio Schiedam en Vlaardingen les gaan geven op het 7x7 veld bij Excelsior'20.

Op 15 mei vertelde Rowana Wolff-Koffijberg, eigenaresse/directrice van de dansschool voor de camera van SCHIE TV dat, tot groot verdriet van de kids, de lessen nog niet konden worden hervat. Binnen dansen mag nog niet, ondanks alle maatregelen die de Ballet en Dansstudio Schiedam en Vlaardingen al heeft genomen. Nu is er dus een oplossing gevonden en gaan de lessen buiten plaatsvinden.

'De danslessen van het Sportpark Willem-Alexander verkassen we gewoon naar buiten, maar de lessen van het Wennekerpand verplaatsen we tijdelijk naar Excelsior 20 op Sportpark Thurlede' aldus Rowana op Facebook.

'In dit soort moeilijke tijden, is het belangrijk dat we elkaar kunnen helpen. Excelsior'20 is daarom erg blij dat er in overleg met de dansschool en de gemeente een passende oplossing is gevonden' laat Zoran Nikolic (lid hoofdbestuur Excelsior '20) weten op de website van de club.

'De dansschool zal zich op Thurlede houden aan de spelregels die voor ons allen op het complex gelden, aangevuld met regels en voorwaarden die specifiek voor dansscholen en culturele instellingen van toepassing zijn. Vanaf maandag tot en met zaterdag zullen de dansers en danseressen hard werken aan hun skills. De trainingsschema's en het gebruik van de velden zijn op elkaar afgestemd' aldus Zoran. 'De meeste lessen vinden gewoon plaats op dezelfde dag en hetzelfde tijdstip als normaal, maar enkele groepen zijn samengevoegd' laat de dansschool weten. 

De omwonenden en overige gebruikers van het complex worden ook ingelicht over de samenwerking tussen Excelsior'20 en de dansschool.

'Excelsior'20 is blij en dankbaar tegelijk dat we elkaar op deze wijze in de regio vooruit kunnen helpen. Dit is exact waar onze club voor staat! Wij wensen Rowana, Bernhard, de dansleraressen en alle leerlingen enorm veel succes en plezier op Thurlede. Wees welkom en geniet ervan! #samensterker' zo besluit Zoran het bericht.

 

Dansschool gaat lesgeven op veld Excelsior '20
Advertentie
Advertentie
zondag, 31 mei 2020 22:59

Dansschool gaat lesgeven op veld Excelsior '20

Schiedam - Een mooie samenwerking in Schiedam: vanaf dinsdag 2 juni zal de Ballet- en dansstudio Schiedam en Vlaardingen les gaan geven op het 7x7 veld bij Excelsior'20.

Op 15 mei vertelde Rowana Wolff-Koffijberg, eigenaresse/directrice van de dansschool voor de camera van SCHIE TV dat, tot groot verdriet van de kids, de lessen nog niet konden worden hervat. Binnen dansen mag nog niet, ondanks alle maatregelen die de Ballet en Dansstudio Schiedam en Vlaardingen al heeft genomen. Nu is er dus een oplossing gevonden en gaan de lessen buiten plaatsvinden.

'De danslessen van het Sportpark Willem-Alexander verkassen we gewoon naar buiten, maar de lessen van het Wennekerpand verplaatsen we tijdelijk naar Excelsior 20 op Sportpark Thurlede' aldus Rowana op Facebook.

'In dit soort moeilijke tijden, is het belangrijk dat we elkaar kunnen helpen. Excelsior'20 is daarom erg blij dat er in overleg met de dansschool en de gemeente een passende oplossing is gevonden' laat Zoran Nikolic (lid hoofdbestuur Excelsior '20) weten op de website van de club.

'De dansschool zal zich op Thurlede houden aan de spelregels die voor ons allen op het complex gelden, aangevuld met regels en voorwaarden die specifiek voor dansscholen en culturele instellingen van toepassing zijn. Vanaf maandag tot en met zaterdag zullen de dansers en danseressen hard werken aan hun skills. De trainingsschema's en het gebruik van de velden zijn op elkaar afgestemd' aldus Zoran. 'De meeste lessen vinden gewoon plaats op dezelfde dag en hetzelfde tijdstip als normaal, maar enkele groepen zijn samengevoegd' laat de dansschool weten. 

De omwonenden en overige gebruikers van het complex worden ook ingelicht over de samenwerking tussen Excelsior'20 en de dansschool.

'Excelsior'20 is blij en dankbaar tegelijk dat we elkaar op deze wijze in de regio vooruit kunnen helpen. Dit is exact waar onze club voor staat! Wij wensen Rowana, Bernhard, de dansleraressen en alle leerlingen enorm veel succes en plezier op Thurlede. Wees welkom en geniet ervan! #samensterker' zo besluit Zoran het bericht.

 

Dansschool gaat lesgeven op veld Excelsior '20
Advertentie